Skróty klawiszowe:

Biuletyn Informacji Publicznej

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łazachponiedziałek, 13 lipca 2020 r.

imieniny: Daniel, Małgorzata

Rozmiar tekstu:
 Oficjalna strona WWW

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA ZASAD PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W SYSTEMIE MONITORINGU WIZYJNEGO

Strona główna » INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH » KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA ZASAD PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W SYSTEMIE MONITORINGU WIZYJNEGO

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA ZASAD PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W SYSTEMIE MONITORINGU WIZYJNEGO

Działając w oparciu o art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) niniejszym informuję Panią/Pana, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w systemie monitoringu wizyjnego jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łazach ul. Topolowa 1, 42-450 Łazy, e-mail: a.kala@parkwodnyjura.pl .
 2. We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych może się Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, wysyłając wiadomość na adres e-mail: biuro@iod-lazy.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora wskazany w pkt 1.      
 3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez administratora w celu w celu dokumentowania zdarzeń i zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łazach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz w celu ochrony osób i mienia.
 4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) RODO – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym.
 5. Monitoring wizyjny obejmuje:

a) teren zewnętrzny ośrodka: parkingi przy ul. Topolowej, dojście i wejścia do budynku;

b) teren wewnętrzny: hala basenowa, strefa szafek, widownia, strefa kas oraz ciągi komunikacyjne.

 1. Dane osobowe w postaci wizerunku są rejestrowane przez kamery nagrywające obraz w sposób ciągły. Kamery nie rejestrują dźwięku.
 2. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.
 3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez okres nieprzekraczający 1 miesiąca od dnia pozyskania, po upływie tego okresu dane są automatycznie usuwane poprzez nadpisywanie. Okres ten może ulec wydłużeniu o czas niezbędny do czasu prawomocnego zakończenia postępowania, którego przedmiotem jest zdarzenie zarejestrowane przez monitoring wizyjny.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.             
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, prawo do przenoszenia danych oraz, z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 6. Podanie danych osobowych w postaci wizerunku jest konieczne ze względów technicznych do przebywania na terenie ośrodka. Na terenie ośrodka znajdują się oznaczenia wskazujące, że obiekt jest monitorowany.                      
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i  nie będą podlegały profilowaniu.             
 8. W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 

Źródło informacji: OSiR Łazy. Data utworzenia: 2018-10-26.
Wprowadził do systemu: Adrian Kała. Data wprowadzenia: 2018-10-26 11:14:26.
Zatwierdził do publikacji: Adrian Kała. Data publikacji: 2018-10-26 11:14:26.
czytano: 301 razy, id: 12
drukuj zapisz do PDF poleć artykuł


Rejestr zmian
2018-10-26
Aktualizacja wiadomości
Adrian Kała

2018-10-26
Nowa wiadomość
Adrian Kała

Strona główna

 Filtrowanie bieżącej kategoriiArchiwum:

 Informacje

 Newsletter

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łazach
Topolowa 1, 42-450 Łazy

tel.: 32 670 97 90 - kasa/informacja, 32 67 097 93 - kadry
e-mail: a.kala@parkwodnyjura.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse condimentum libero eu ipsum convallis ut euismod massa porttitor. Phasellus eu euismod odio. Quisque eget pharetra massa. Nulla volutpat, leo posuere rhoncus tincidunt, arcu massa sagittis tortor, sit amet gravida sapien nunc sit amet neque. Cras justo urna, dignissim in accumsan eu, sodales vitae turpis. Proin volutpat, mi quis vehicula accumsan, tortor mi convallis lacus, at suscipit ligula ante ut est.
Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Łazy 2020